ورود به سیستم برای دانشجویان  والدین  ورود به سیستم برای    ورود به سیستم برای کارکنان   راهنمای سیستم ورود به سیستم
  واگذاری اماکن رفاهی مرکز بهداشت مرکز مشاوره اداره تربیت بدنی اداره تغذیه اداره رفاه اداره خوابگاه ها امور دانشجویی  
جزئیات خبر
 
عنوان خبر : اطلاعیه مهم خوابگاه ها

متن :

قابل توجه كليه دانشجويان خوابگاهي

با عنايت به آغاز نيمسال دوم تحصيلي 99-98 و لزوم برنامه ريزي هرچه بهتر در خصوص واگذاري خوابگاه به دانشجويان متقاضي و فارغ التحصيلي تعدادي از دانشجويان موارد زير را به اطلاع مي رساند:

  1. دانشجوياني كه اجاره بهاء نيمسال اول و دوم را پرداخت نموده اند در همان اتاق انتخابي ساكن بوده و نيازي به تمديد خوابگاه ندارند.
  2. دانشجوياني كه تا كنون نسبت به واريز اجاره بهاء نيمسال دوم اقدام ننموده اند چنانچه تا پايان ديماه 98 اجاره بهاء نيمسال دوم خود را واريز ننمايند اين عدم واريز به منزله عدم نياز به خوابگاه تلقي شده و سامانه بوستان به صورت خودكار اسامي دانشجويان را حذف خواهد كرد. در اين حالت اگر دانشجويي پس از حذف، متقاضي خوابگاه باشد، مي بايست مجددا فرم درخواست خوابگاه را در سامانه بوستان تكميل نموده و منتظر اعلام موافقت اداره خوابگاه ها باشد تا پس از اعلام موافقت حداكثر تا 24 ساعت فرصت انتخاب اتاق و واريز وجه را خواهد داشت.
  3. دانشجويان روزانه كه اجاره هر دو ترم سال جاري را واريز نموده ولي به هر دليلي در نيمسال دوم نياز به خوابگاه ندارند، حداكثر تا 11/01/ 98 فرصت دارند تا ضمن تحويل اتاق به سرپرست خوابگاه، فرم انصراف از خوابگاه خود را تحويل گرفته و با درج شماره شبا تجارت ( به نام خود دانشجو) در فرم مذكور، آن را به دفتر سرپرستي خوابگاه خود تحويل نمايند. بديهي است درخواست استرداد وجه اين دسته از دانشجويان به صندوق رفاه دانشجويان ارسال خواهد گرديد.
     
تاریخ ارسال : 23 دي سال 1398
 
فرستنده : مدیر سایت
     
 
تعداد مشاهده : 720
 
نظر شما در مورد الکترونيکي شدن خدمات معاونت دانشجويي چيست ؟
 
 

   

مهمترین پیوندها