ورود به سیستم برای دانشجویان والدین ورود به سیستم برای  ورود به سیستم برای کارکنان  راهنمای سیستم ورود به سیستم
  واگذاری اماکن رفاهی مرکز بهداشت مرکز مشاوره اداره تربیت بدنی اداره تغذیه اداره رفاه اداره خوابگاه ها امور دانشجویی  
جزئیات خبر
 
عنوان خبر : اطلاعيه نحوه واگذاري خوابگاه به دانشجويان تحصيلات تکميلي در نيمسال اول 1400-1399

متن :

پيرو اطلاعيه شماره 33 تحصيلات تکميلي دانشگاه صنعتي شاهرود، به اطلاع دانشجويان تحصيلات تکميلي که فرم تقاضا جهت حضور در دانشگاه و استفاده از خوابگاه را در نيمسال اول 1400-1399 تکميل نموده اند، مي رساند، اداره امورخوابگاه ها بر اساس تقويم آموزشي از تاريخ 4/7/99 آماده ارائه خدمات و اسکان دانشجويان واجد شرايط در خوابگاه ها با توجه به نکات زير مي باشد:

 1. به کلیه دانشجوياني که فرم تقاضا را تکميل و ارسال نموده اند (لیست پیوست)، خوابگاه تعلق خواهد گرفت. بدیهی است به سایر دانشجویان، امکان واگذاری خوابگاه نخواهد بود.
 2. با عنايت به وضعيت شيوع بيماري کرونا، رعايت کليه دستورالعمل هاي بهداشتي الزامي است و از ورود دانشجويان بدون ماسک جلوگيري خواهد شد.
 3. جهت رعايت فاصله گذاري اجتماعي، در مرحله اول، حتي الامکان هر دانشجو در يک اتاق، اسکان داده خواهد شد. بديهي است در صورت حضور تعداد بيشتري از دانشجويان و کمبود اتاق ظرفيت اسکان بيشتر خواهد گرديد.
 4. اجاره بهاء خوابگاه در ترم جاري به صورت روزشمار بوده و بر اساس مدت زمان اقامت دانشجو در خوابگاه محاسبه خواهد شد.
 5. به دليل تعداد محدود دانشجويان متقاضي و شرايط فعلي، انتخاب اتاق از طريق اداره خوابگاه ها انجام شده و دانشجويان پسر رشته هاي فني و مهندسي (دانشکده هاي پرديس) مستقيما به دفتر سرپرستي خوابگاه پرديس فناوري، دانشجويان پسر دانشکده هاي پرديس مرکزي و کشاورزی مستقيما به دفتر سرپرستي خوابگاه مرکزي و دانشجويان دختر به دفتر سرپرستي خوابگاه هفت تير مراجعه نموده و با ارائه کارت دانشجويي به سرپرست خوابگاه اتاق خود را تحويل گیرند. لذا تاکيد مي گردد از مراجعه به اداره خوابگاه خودداري نماييد.
 6. لازم به ذکر است مبلغ اجاره بهاء خوابگاه براي کليه دانشجويان، معادل اتاق 4 نفره منظور مي گردد، ولي در هر اتاق در مرحله اول، صرفا 1 نفر و در شرايط خاص 2 نفر اسکان داده خواهد شد.

لیست دانشجویان ارشد

لیست دانشجویان دکتری

با تشکر

اداره امور خوابگاه ها

دانشگاه صنعتي شاهرود

 

     
تاریخ ارسال : 18 فروردين سال 1400
 
فرستنده : مدیر سایت
     
 
تعداد مشاهده : 3847
 
نظر شما در مورد الکترونيکي شدن خدمات معاونت دانشجويي چيست ؟
 
 

   

مهمترین پیوندها